Internet

  V současné době disponuji vysílači v Opavě Kateřinkách v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz.

Rychlostní limit dvou vysílačů v Kateřinkách je pro 2,4 Ghz download 5,5 Mb/s a upload 1,8 Mb/s a pro 5Ghz je download až 11,2 Mb/s a upload až 2,7 Mb/s. Cena internetu je 200Kč/měs nebo dohodou. Pro připojení WIFI internetu pro domácnost, firmu či chatu, potřebujeme anténu pro příjem WIFI signálu a speciální modem. Cena antény se pohybuje kolem 1800 Kč a modem WIFI 700 Kč a plus uchycení cena 500Kč.

  POZOR AKCE - práce na napojení a následné spuštění internetu je u zákazníka zdarma.

Nabízím, také spuštění bezdrátové sítě u zákazníka doma nebo na chatách. Cena modemu 600 Kč plus práce 300 Kč.

Hardware

  Nové PC s tříletou zárukou. Díly jsou nové, kvalitní, značkové  např. MSI, Intel, Seagate, Nvidia. Cena se pohybuje kolem 7600 Kč. Pro upřesnění ceny viz. menu kontakt.

Převod videokazet na DVD-R disk

  Máte doma videokazety z nahrávkami a chcete je přehrát přes DVD přehrávač na TV nebo PC. Je možno tyto kazety nahrát na disk DVD, které pak přehrajete přes PC nebo DVD přehrávači na televizi. Cena zpracování od 100 do 200 Kč za hodinu záznamu.

Servis satelitní techniky a instalace

Levně instalace satelitu a prodej.

Servis PC, TV, monitorů, telefonu mobilních, tabletů a notebooků

Levně servis nebo vylepšení PC, TV LCD, plasma, zdrojů, LCD, tabletů a notebooků. Cena od 200 do 1500 Kč. Zapomněli jste heslo systému, obnovím za 200 Kč, instalace systému 500 Kč, softwarové vyčištění pc a zrychlení notebooku 400kc.

ZDARMA odvezu váš starý i nefunkční PC, LCD monitor, TV - plasma, LED, LCD, notebook, tablet zdarma na ekologickou likvidaci - okres Opava a okolí.

Profesionální tuning a čištění počítačů  i notebooků

Čištěním se sníží hlučnost notebooku. Je důležité to přenechat zkušeným profesionálům. Je důležité jednou za dva roky notebook vyčistit, aby se nezanášel chladič a větrák prachem . Když je zaprášený, hůře odvádí teplo z procesoru a musí zvyšovat otáčky větráku. Čím více chladíme, tím delší životnost počítačů a notebooků dalších zařízení, vyšší výkon, nižší spotřeba elektrické energie. Cena čištění 200 až 300 kč.